serwis Warszawa

Tutaj wpisujemy opinie o warsztatach motocyklowych w naszym mieście.

przez S!wY » 27 grudnia 2012, o 14:51

Powiedzcie mi, czy ktoś ma opinie na temat serwisu Moto-Hiszpan na ul. Światowej 11 w Warszawie ? nie daleko skrzyżowania Łopuszańska/ AL. Jerozolimskie. Serwisowałem u niego raz swoją Kawę i drogo mnie nie zgolił, pokazał wszystko co i jak sprawdził rozrząd i nawet pokazał mi fotki jak wyglądał mój rozrząd, że ryski itp.Regulował gaźniki ale no silnik w cale równo nie pracował.
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 grudnia 2012, o 22:50
Lokalizacja: Warszawa

przez isio » 14 stycznia 2013, o 00:06

regulacja rozrządu nie rozwiązuje problemu nierównej pracy silnika...
Avatar użytkownika
 
Posty: 89
Dołączył(a): 26 grudnia 2009, o 13:48
Lokalizacja: Milan

przez levisik » 10 lutego 2015, o 08:44

odgrzebię kotleta, może jeszcze aktualne :-]

No to kiepska regulacja gaźników. Akurat ZR7 da się bardzo ładnie wyregulować, tak, że cyka jak zegarek.

Zapraszam do mnie - pogadamy, sprawdzę motocykl, doradzę co trzeba zrobić,żeby było ok.

S!wY napisał(a):Powiedzcie mi, czy ktoś ma opinie na temat serwisu Moto-Hiszpan na ul. Światowej 11 w Warszawie ? nie daleko skrzyżowania Łopuszańska/ AL. Jerozolimskie. Serwisowałem u niego raz swoją Kawę i drogo mnie nie zgolił, pokazał wszystko co i jak sprawdził rozrząd i nawet pokazał mi fotki jak wyglądał mój rozrząd, że ryski itp.Regulował gaźniki ale no silnik w cale równo nie pracował.
 
Posty: 1948
Dołączył(a): 10 lipca 2009, o 23:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: serwis Warszawa

przez mobilny wojo » 4 lutego 2016, o 12:23

Jakieś doświadczenia z Motohangarem na Pradze?
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 lutego 2016, o 12:16

Poprzednia strona

Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość