Kombinezon motocyklowy skórzany

kaski, rękawice, kombinezony, żółwie co gdzie po ile..

Moderator: michu

przez stean » 12 września 2011, o 18:39

Gumis0303 napisał(a):
stean napisał(a):Też mam Razor tylko że tekstyl (tylko narazie) i szczerze polecam zajebiście sie jezdzi :)

Mi ten Razor przy glebie (okolo 70km/h) się przetarł na wylot na rękawie, co nie zmienia faktu, że to dobra kurtka. Mogłaby mieć jeszcze paski ściągające na łokciach.

To samo przy glebie przetarł mi się łokieć do mrębrany ale ogólnie ok (teraz tylko poszukać gdzie mi to załatają na śląsku)

daro9 napisał(a):Rozglądam się za DAINESE LAGUNA SECA, pytanie : 175cm wzr 75kg , jaki rozmiar bedzie dobry, ew. jakies adresy warszawa okolice gdzie móglbym przymierzyć ?? Dzięki za pomoc !

Ja jestem o tej samej wadze i 5 cm niższy i te kombi rozmiar 50 było dla mnie idealne na teraz czyli zaduze :)

Ze względu na przetarcie tekstyla i przypływ $$ zamierzam wskoczyć w skóre i teraz moje pytanie czym się rózni kombi dwu częściowe od kompletowanego.

1Kompletowane pasuje do siebie i ma np dodatkowo podpinki

2zwykłe dwuczęściowe kompletne jest i tak droższe

W pierwszym przypadku mozemy sobie dobrac rozmiary etc ale gdzieś musi być haczyk ...

Dzwoniłem do sklepu i np berika mojego rozmiaru nie mają ale arlen nesa już by skąpletowali ... WTF ??

Pozdrawiam
 
Posty: 75
Dołączył(a): 23 lipca 2010, o 12:15
Lokalizacja: Bytom

przez Saul » 13 września 2011, o 21:37

stean napisał(a):Ze względu na przetarcie tekstyla i przypływ $$ zamierzam wskoczyć w skóre i teraz moje pytanie czym się rózni kombi dwu częściowe od kompletowanego.

1Kompletowane pasuje do siebie i ma np dodatkowo podpinki

2zwykłe dwuczęściowe kompletne jest i tak droższe


Wszystko zależy od budowy. Ja np mam kombi za krótkie i lekko za wąskie w udach. Ale na ogół jest idealne. Z kompletowanym jest tak, że niby masz wszystko wybrane pod siebie, ale:
Jak przymierzalem kiedyś samą kurtkę to była dłuższa od tej z kombi, bardziej przystosowana do jazdy bez spodni. Z kombi kompletnego kurtka nie nadaje się do jazdy bez spodni (u mnie tak jest). Poza tym spodnie w kombi jak stoję mam taki fajny "woreczek " na tyłku, ale jak siadam to wszystko pięknie opina moje pośladki ;-) Przymierzając spodnie (nie od kombi) tego problemu nie było, w spodniach się fajnie stało i siedziało.

Tak więc moim zdaniem jak szkodza Ci czasu na spinanie wszytkiego, często jeździsz w jeansach i kurtce, to chyba lepiej skompletować strój. Jeśłi jeździsz w całym ubraniu to jeden kij. Jeśli wybierasz sięna tor, to warto pomyśleć nad kompletnym kombi.
I rada stara jak kombinezony. Najlepiej pochodzić po sklepach, poprzymierzać, aby sobie samemu wyrobić opinię
 
Posty: 568
Dołączył(a): 28 listopada 2008, o 17:57

Poprzednia strona

Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości