kierownica motocyklowa

kaski, rękawice, kombinezony, żółwie co gdzie po ile..

Moderator: michu

kierownica motocyklowa

przez kamillo44 » 15 kwietnia 2008, o 18:36

Pomyslalem ze moze sobie zamontuje jaka fajniejsza kierownice. Chcialbym taka plaska, nie taka jak jest seryjnie ze jest zagieta do gory, przez co sie siedzi bardziej wyprostowanie, wydaje mi sie ze bedzie mi bardziej wygodnie jak bede siedzial bardziej pochylony.

I nie chce zeby byla szersza od seryjnej (70cm), niech mi ktos wytlumaczy po co ludzie w streetach montuja te szerokie kierownice?? Wiocha jak malo co...

Zajebiste bylyby takie manetki montowane po obu stronach do amortyzatorow bezposrednio, jak w scigaczach, widzial ktos moze gdzies cos takiego do Z 750??

Jak macie jakies fajne sklepy to zapodajcie, bede wdzieczny.
Ostatnio edytowano 21 czerwca 2011, o 22:56 przez kamillo44, łącznie edytowano 1 raz
 
Posty: 142
Dołączył(a): 3 lutego 2008, o 23:25
Lokalizacja: W-wa

przez cerb » 15 kwietnia 2008, o 20:25

kamillo44 napisał(a):wydaje mi sie ze bedzie mi bardziej wygodnie jak bede siedzial bardziej pochylony.

Po zmianie seryjnej na kierownicy na te firmy LSL model Streetbar przez pierwsze dwa dni moj grzebiet i lapy dostaly solidnie w kosc. Teraz juz sie przyzwyczailem i jezdzi mi sie wygodnie fajne jest tez uczucie jak skladasz sie w zakrety, cos tak jakby sie czlowiek zapadal w zakret.

kamillo44 napisał(a):I nie chce zeby byla szersza od seryjnej (70cm), niech mi ktos wytlumaczy po co ludzie w streetach montuja te szerokie kierownice?? Wiocha jak malo co...

Moja jest szersza od orginalu o jakies 12 cm ale po przylozeniu jej do seryjnej kierownicy ta roznica wydawala mi sie o wiele mniejsza (nie wiecej niz 5-6 cm). Szeroka fajera to mniejsza sila potrzebna do skretu, wystarczy niewielkie wychylenie kierownicy zeby motocykl zmienial kierunek - efekt wiekszego przelozenia, cos jak monta¿ wiekszej tylnej zebatki. No i fajny wyglad oczywiscie jezeli szerokosc fajery jest w granicach rozsadku.

kamillo44 napisał(a):Zajebiste bylyby takie manetki montowane po obu stronach do amortyzatorow bezposrednio, jak w scigaczach, widzial ktos moze gdzies cos takiego do Z 750??


Mysle ze szybko bys z tego zrezygnowal, to nie scig gdzie masz ostrzejszy kat glowki ramy, wyzej umiejscowione siedzenie, wyzej zamontowane podnozki. Przy Zecie uczucie bylo by raczej takie jakbys jechal na kolarzówce - tylko gdybam bo nigdy z taka fajera nie jezdzilem.
 
Posty: 136
Dołączył(a): 1 lutego 2008, o 00:32
Lokalizacja: M

przez chrisER » 31 maja 2008, o 11:10

Clip ony oczywi¶cie ¿e mo¿esz za³o¿yæ do z750, tylko s± drogawe - od kilkuset z³otych za jedn± stronê. I cerb dobrze mówi - szybko by ci siê znudzi³o.
Jak ju¿ zamontowa³e¶ co¶ to zapodaj zdjêcia.
 
Posty: 109
Dołączył(a): 13 marca 2008, o 13:40
Lokalizacja: Warszawa

przez Slesz » 31 maja 2008, o 20:46

kamillo44, spróbuj tu: www.motocyklon.pl
tel: 61 / 662-87-47
 
Posty: 393
Dołączył(a): 11 lutego 2008, o 22:58
Lokalizacja: Krzy

przez kamillo44 » 1 czerwca 2008, o 18:06

Juz mam nowa kierownice z miesiac... Jest calkiem plaska, siedzi sie teraz jak na plastiku, ale mi sie bardzo podoba.

Tak sie to prezentuje:

Obrazek

Obrazek
 
Posty: 142
Dołączył(a): 3 lutego 2008, o 23:25
Lokalizacja: W-wa

przez chrisER » 2 czerwca 2008, o 12:56

Pewnie teraz jest ni¿ej ale czy wygodniej?
 
Posty: 109
Dołączył(a): 13 marca 2008, o 13:40
Lokalizacja: Warszawa

przez kamillo44 » 3 czerwca 2008, o 01:11

No jak w dalsza trase to bola troche plecy, ale moj motor to nie jest sprzet do turystyki... Nie jestem wysoki, mi sie podoba i jest mi wygodnie.

Musze tylko zmienic srobki do mocowania koncowek kierownicy na jak jakies ladniejsze i jutro planuje te koncowki walnac na zielono. :)
 
Posty: 142
Dołączył(a): 3 lutego 2008, o 23:25
Lokalizacja: W-wa


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości