BIESZCZADY

Gdzie warto pojechać, co zwiedzać, czas, utrudnienia. Pisz o ciekawych miejscowościach ktore są warte odwiedzin..

Moderator: michu

BIESZCZADY

przez Rawro » 29 września 2008, o 16:30

mam zamiar wybrać sie tam za dwa dni (środa) i objechać obie pętle ...
jedna ma 140 km, druda 180 km
czy ktoś juz tam był ..
moze ktoś mieszka niedaleko i da mi namiary na fajne noclegi


Obrazek

Obrazek
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 października 2007, o 11:59
Lokalizacja: Pruszk

przez Dominik » 29 września 2008, o 19:58

Ja mieszkam w Ustrzykach Górnych :-) No traski na moto bardzo fajne, chyba z tysiąc razy nią jechałem. A jeżeli chodzi o noclegi, to teraz nie ma już większego problemu z tym :->
 
Posty: 230
Dołączył(a): 25 grudnia 2007, o 13:59

przez Rawro » 29 września 2008, o 20:47

o to jest szansa że sie spotkamy :)
a powiedz mi jakie tam teraz warunki bo jade z dziewczyną,kazdy na swoim moto , a to jej pierwsza trasa jako kierowca :)
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 października 2007, o 11:59
Lokalizacja: Pruszk

przez Dominik » 29 września 2008, o 21:05

Pogoda była fatalna przez prawie trzy tygodnie, teraz jest dosyć ładnie. Świeci słońce, ale jest chłodno. Trzeba się naprawdę ciepło ubierać. Nie wiem jaka pogoda będzie w najbliższych kilku dniach, ale póki co jest ładnie :-) Nawet sporo motorków się pojawiło.
No i trzeba uważać na serpentynach, bo asfalt w tych temperaturach jest śliski. Wczoraj jeden motocyklista nie wyrobił na zakręcie i zaparkował w rowie. Na szczęście nic mu się nie stało. Pewnie Was poznam jak Was zobaczę, bo bardzo często jestem na tych naszych bieszczadzkich drogach ;-)
 
Posty: 230
Dołączył(a): 25 grudnia 2007, o 13:59

przez Rawro » 30 września 2008, o 00:08

to moze odrazu daj numer to nie bedziemy sie szukać jak by co,, zawsze sie jakaś pomoc przyda jak by co :)
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 października 2007, o 11:59
Lokalizacja: Pruszk

przez perez » 30 września 2008, o 10:06

mteż mam ten numer ŚM ;-) i napalam sie na te pętle :-P życze udanego wyjazdu i pamietaj o pozniejszej relacji :-> pozdro
 
Posty: 330
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 18:06
Lokalizacja: Brenno/Pozna

przez Dominik » 1 października 2008, o 13:44

Rawro teraz jest fatalna pogoda, jest zimno i pada deszcz. Jest niezbyt przyjemnie. Ustrzyki Górne to bardzo mała mieścinka, liczy trochę ponad 100 ludzi. Ja mieszkam obok dyrekcji parku na której, na dachu zamieszczona jest kamera. Obraz odświeżany jest co kilka sekund. Jeśli będziesz jechał to zerknij sobie na nią. Będziesz wiedział jaka jest pogoda w U.G. :-)

http://www.bieszczady.pl/webcam_bdpn.php

Na obraz trzeba chwilkę poczekać :-)

Pozdrowienia
 
Posty: 230
Dołączył(a): 25 grudnia 2007, o 13:59

przez Rawro » 1 października 2008, o 14:11

wielkie dzieki,,wiec poczekam na pogode,podobno ma być ponad 22 stopnie juz od poniedziałku.

[ Dodano: 1 Październik 2008, 14:12 ]
kamerka nie działa :-(
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 października 2007, o 11:59
Lokalizacja: Pruszk

przez Dominik » 2 października 2008, o 13:54

Rawro napisał(a):kamerka nie działa :-(


Link jest dobry, coś z kamerką jest nie tak. Póki co daje Ci linka do Lutowisk, jakieś 20 km przed U.G. :-)

http://www.bieszczady.pl/oiewebcam.php
 
Posty: 230
Dołączył(a): 25 grudnia 2007, o 13:59

przez Rawro » 4 października 2008, o 13:05

a jak myślisz ile czasu zajmie mi objechanie dużej pętli z krótkimi postojami na fotki :)
jutro z rana ruszamy w twoją strone,,planuje zatrzymać sie na noc w sanoku i poświęcic cały poniedzialek na objechanie pętli,,mam nadzieję że pogoda powróci bo dłużej juz czekać nie mogę(urlop mi sie kończy)
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 października 2007, o 11:59
Lokalizacja: Pruszk

przez Dominik » 4 października 2008, o 18:05

Nie wiem dokładnie, ale myślę, że ok trzech godzin. Póki co pogoda jest fatalna, ja już z miesiąc nie jeździłem, bo po prostu nie ma warunków :-(
 
Posty: 230
Dołączył(a): 25 grudnia 2007, o 13:59

przez Rawro » 4 października 2008, o 22:42

pogoda ma sie podobno poprawić od poniedziałku,,mam juz załatwiony nocleg w Solinie :)

wiec zatańcz jakiś taniec i załatw nam pogodę :) jutro jade do was Moje Bieszczady :)

[ Dodano: 12 Październik 2008, 23:39 ]
A wiec nadszedł czas streścić masz wyjazd...zdjęcia sie dopiero zgrywają wiec mam dużo czasu na pisanie :)

Jak niektórzy wiedzą nasz wyjazd był zaplanowany nad morze,ale jako że pogoda nie dopisywała i to że to pierwsza trasa Beti wiec tuż przed wyjazdem nastąpiła szybka zmiana trasy z morza w góry.....miało być lepiej i łatwiej dla Beti,nic bardziej mylnego :)
wyjazd okazał się mocną i intensywną szkoła jazdy dla niej samej :)

Zrobiliśmy sobie trasę próbną (300km) w rodzinne strony Beti,,,po czym stwierdziliśmy że jesteśmy(Beti) gotowi na większą wyprawę :)

Trasa zajeła nam 2 200 km w super technicznych warunkach... w skrócie powiem tak...
zjeździliśmy całe województwo podkarpackie
( Rzeszów,Przemyśl,Sanok,Krosno,Jasło,Tarnów,Nowy Sącz)
Bieszczady: Obie pętle Bieszczadzkie 140 i 180 km w pięknej scenerii)
Słowacja : kwadrat łączący granice Polsko-Słowacko-Ukraińsko-Węgierską czyli można powiedzieć ze zaliczyliśmy połowę Słowacji w szerz i wzdłuż,zabrakło nam czasu na Bratysławę :-( ale zwiedziliśmy :Hummene,Michalovce,Kośice,Preśov,Hanuśovce,Svidnik)

[ Dodano: 12 Październik 2008, 23:40 ]
tutaj macie kilka fotek :
http://picasaweb.google.p...Bieszczady2008#
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 października 2007, o 11:59
Lokalizacja: Pruszk

Re: BIESZCZADY

przez dominika123 » 1 czerwca 2022, o 14:25

dwa lata temu bylam w Bieszczdach, swietne noclegi można znalezc tam, duzo jest wyboru :) roznorodnosc naprawde ogromna od hoteli po bardzo indywidualne domki


_________________________
https://zgy.pl/wczasy-na-sardynii/
 
Posty: 98
Dołączył(a): 14 marca 2019, o 14:33


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości