Wyprawa :-) 1304,5 mili = 2087,2 km :-)

Gdzie warto pojechać, co zwiedzać, czas, utrudnienia. Pisz o ciekawych miejscowościach ktore są warte odwiedzin..

Moderator: michu

Wyprawa :-) 1304,5 mili = 2087,2 km :-)

przez -zx7r- » 12 sierpnia 2011, o 11:29

Witam po dość długiej przerwie na forum i na motocyklu :-P
Chce się zameldować że żyje i jest ok :-P

Na wstępie chce oznajmić że trasa się udała :-) non stop słonko :-P deszcz złapał tylko na końcu podróży od Sieradza do Konina :-)

Ale opisując całą trasę to :
wyjazd w poniedziałek 1 lipca z Inowrocławia do Boczów koło Świecka, tam nocleg.
Następnie podjazd we wtorek do Berlina i zjazd w dół mapy do TROPICAL ISLAND - niesamowite miejsce dla ludzi leniuchujących cały dzień POLECAM :-)
Tego samego dnia wyjazd z niemiec w strone Żary (mała przygoda z drogą :-DDDD zdjęcia poniżej) , następnie do hotelu w Iłowa i spanie.
W środe start do Zakopanego :-D do mamusi :-P


A TAK WYGLĄDAŁA MAPA TRASY DO ZAKOPANEGO :
Obrazek

A to TROPICAL ISLAND :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dużo do obejrzenia i do leniuchowania :-) Ptaki to nawet po przebieralni gonia, serio! :-) dzieciaki mają co tam robić, jest dla nich poprostu wszystko :-) a dla rodziców jaccuzi oraz inne atrakcje w wodzie :-)


:evil: A tak wyglądała droga z Żar do Rościc gdzie miał być super Hotelik, ale niestety firma Orlen wykupiła świeżo postawiony hotelik i będzie stawiać Autohof-czyli centrum odpoczynkowe wraz ze stacją paliw:-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



No i w Zakopanym odpoczynek i nocleg, ale przed oczywiście wypad do restauracji 200m odemnie :-P. Pijaństwo na maxa :-P
W czwartek był wypad do TATRALANDIA na Słowacji - ale to samochodem bo kac męczył :-P he he he he. Co do tego miejsca to jest niesamowicie cudowne dla ludzi co chcą troche poszaleć i się rozerwać :-)

Parę zdjęć :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mnóstwo rur, ślizgawek, wszystko do szaleństwa i niezłego dreszczyku w niektórych momentach :evil: dla dzieci tak samo mnóstwo atrakcji, zabawy w basenie :-) a dla dorosłych nawet fitness w basenie :-)

W piątek był wypad wokół WYSOKICH TATR... no i tu niektórzy powinni westchnąć :-P bo widoki są naprawdę piękne :-P oraz te zakręty :-DDDDD zaznaczyłem gdzie są najlepsze do zabawy :-DDDDDDD

Taka była trasa wokół tatr :
Obrazek

A tu parę zdjęć :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Lonnet, 636 i k8 sorki że nie dałem wam znać kiedy będę w Zakopanym :-P wiem żebyście przyjechali i zrobili ze mną tą trasę wokół TATR :-) ale nie byłem pewien dokładnie którego dnia będę w Zakopanym, no i cały wyjazd to spontan był jak nic :-P Ale co moge powiedzieć to trasa wokół tatr to wymarzone miejsce dla motocyklistów!!!!!!!!!!!!!! poprostu miodzio!!!!!


No i dalsza część....

W sobote rano małe kacowe było :-P niestety tak to jest u mamusi :-P
A wieczorem grill góralski :-P i wypad znów do restauracji góralskiej 200m odemnie :-P

Rano w niedziele wypad do Rybnika/Rydułtowy do kuzynki Basi. Tam nocleg i w poniedziałek drogami poprzez wsie (Tarnowskie Góry, Kluczbork, Wieluń, Sieradz, Turek, Konin i Ino) do Inowrocławia :-) cały wypad był super :-)
Szkoda że bez was chłopaki :-( ale kiedyś nadrobimy :-)

A tak wracaliśmy :
Obrazek


Mam nadzieje że się podoba :-)
 
Posty: 350
Dołączył(a): 2 maja 2010, o 15:43
Lokalizacja: Zakopane/Inowroc

przez levisik » 12 sierpnia 2011, o 11:44

Niezła trasa, szacun :-)

mnie po 450 km jednego dnia tak napier...a dupa, że nie da się tego po prostu opisać ;-)

Jaką prędkością leciałeś - rozumiem, że z kobietą ;-)

i ile Ci spaliła 7demeczka :-)
 
Posty: 1948
Dołączył(a): 10 lipca 2009, o 23:55
Lokalizacja: Warszawa

przez -zx7r- » 12 sierpnia 2011, o 11:51

no powiem ci że przy prędkości na autostradach to 140-180km/h :-) czasami się cisło :-P ale tak to 130-140. A nawet miałem kontrole przed Wrocławiem :-) ale policjant motocyklista i sobie tylko pogadalismy :-P

A 7 spaliła nie dużo bo 6,4l na 100km do Zakopanego :-) później już nie liczyłem :-D ale mam paragony to sprawdze :-P Niestety była tak obładowana torbami że jak z 2 biegu dawałem ogień ze świateł to mi przód podnosiło :-P ha ha ha ha I CZY KTOŚ MÓWIŁ ŻE zx7r NIE DA SIĘ POSTAWIĆ NA KOŁO Z GAZU????!!!!!! :mrgreen: ha ha ha ha ha ha
 
Posty: 350
Dołączył(a): 2 maja 2010, o 15:43
Lokalizacja: Zakopane/Inowroc

przez k8 » 12 sierpnia 2011, o 12:13

-zx7r-, rury baseny wiry ojeje raj dla mej duszy :-D no ale coz nie przejmuj sie i tak bysmy nie pojechali z Wami niestety... ale moze zalapie sie w przyszlym sezonie ;-) trasa piekna, pozdrow kobietke swa :lol:

levisik napisał(a):mnie po 450 km jednego dnia tak napier...a dupa, że nie da się tego po prostu opisać ;-)

bo nie wycwiczona :-D
 
Posty: 123
Dołączył(a): 26 lipca 2010, o 17:59
Lokalizacja: sc/kos

przez pitrak » 12 sierpnia 2011, o 12:25

Świetna wyprawa :-D Mogę tylko pozazdrościć :-( na tą chwilę ;-)
Avatar użytkownika
 
Posty: 930
Dołączył(a): 14 grudnia 2009, o 16:04
Lokalizacja: Dar

przez levisik » 12 sierpnia 2011, o 13:01

k8 napisał(a):-zx7r-, rury baseny wiry ojeje raj dla mej duszy :-D no ale coz nie przejmuj sie i tak bysmy nie pojechali z Wami niestety... ale moze zalapie sie w przyszlym sezonie ;-) trasa piekna, pozdrow kobietke swa :lol:

levisik napisał(a):mnie po 450 km jednego dnia tak napier...a dupa, że nie da się tego po prostu opisać ;-)

bo nie wycwiczona :-D


Problem raczej był z prędkością, bo wolno jechałem (plecak :P ) więc czas siedzenia się wydłużył :D
 
Posty: 1948
Dołączył(a): 10 lipca 2009, o 23:55
Lokalizacja: Warszawa

przez -zx7r- » 12 sierpnia 2011, o 13:51

eeee tam narzekasz na plecak a poślady nie wyćwiczone masz :-D i tyle :-P

A ja ci podam fajny trening jak chcesz :-P

Musisz zaciskać, zaciskać, zaciskać, a potem poluźnić :-P a potem znów zaciskać, zaciskać, zaciskać, i spowrotem popuszczać :-P Pomaga wierz mi :mrgreen: ha ha ha ha ha ha ha
 
Posty: 350
Dołączył(a): 2 maja 2010, o 15:43
Lokalizacja: Zakopane/Inowroc

przez jewon » 12 sierpnia 2011, o 14:28

spoczko wycieczka :-D a te zakreciki zaznaczone na słowacji autentycznie zajebiste.funkiel nówka droga
 
Posty: 1117
Dołączył(a): 10 października 2010, o 23:29
Lokalizacja: Jaworzno

przez 636 » 12 sierpnia 2011, o 14:50

-zx7r-, ty wredoto wstretna ty :-P mogles chociaz wpac na kawe... ta twoja ciupaske inowroclawska to ci zlamie :mrgreen: odcinek nieautostradowy piekny :-D
 
Posty: 2588
Dołączył(a): 11 lutego 2009, o 23:18
Lokalizacja: chrzan

przez michal78 » 12 sierpnia 2011, o 21:37

no trasa ladna!!! szacun!! :mrgreen:
ale nastepnym razem wiesz gdzie masz jechac!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
do mnie braciszku!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
 
Posty: 918
Dołączył(a): 31 maja 2007, o 10:54
Lokalizacja: bludenz

przez -zx7r- » 12 sierpnia 2011, o 22:49

636 napisał(a):-zx7r-, ty wredoto wstretna ty :-P mogles chociaz wpac na kawe... ta twoja ciupaske inowroclawska to ci zlamie :mrgreen: odcinek nieautostradowy piekny :-D


bo to droga do ciebie 636 :mrgreen: ale końca nie było widać więc pojachałem na przełaj łąką i dojechałem do Katowic :mrgreen:
 
Posty: 350
Dołączył(a): 2 maja 2010, o 15:43
Lokalizacja: Zakopane/Inowroc

przez crow » 13 sierpnia 2011, o 22:44

Endrju super wypad ;-) powinieneś dziennikarzem zostać,super sie czyta i ogląda :mrgreen: ;-)
 
Posty: 389
Dołączył(a): 7 czerwca 2009, o 10:17

przez kula540 » 15 sierpnia 2011, o 12:11

zx7r wypad extra ,jak bym wiedzial to bys mogl u mnie ten deszcz przeczekac tylko nie wiadomo kiedy bys odemnie wyjechal :mrgreen: ,a Sieradz to nie taka wies ,troche mniejszy niz Inowroclaw :-D
 
Posty: 78
Dołączył(a): 10 stycznia 2009, o 09:47
Lokalizacja: sieradz

przez Wosiek » 15 sierpnia 2011, o 13:27

ej zx7r kolego z Inowrocławia, daj znaka jak będziesz chciał polatać, dwie 6-teczki, w tym jedna 636 z miłą chęcią się dołączą! :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 12 kwietnia 2011, o 20:05
Lokalizacja: Inowroc

Re: Wyprawa :-) 1304,5 mili = 2087,2 km :-)

przez dermo » 16 czerwca 2016, o 15:30

Jeśli na takie wyprawy szukacie mat samopompujących to polecam Wam te na http://www.e-horyzont.pl/hidden/therm-a-rest.html
Nie tylko dobre ceny tam posiadają, ale też duży wybór asortymentu na takie dalekie wyprawy.
 
Posty: 11
Dołączył(a): 8 marca 2016, o 14:36

Re: Wyprawa :-) 1304,5 mili = 2087,2 km :-)

przez kamel » 5 września 2016, o 14:04

szacunek, piękna trasa, tylko zazdrościć ;)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 września 2016, o 13:55


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości