Pytanie o naklejki na motocykl

Jak przerobic motocykl, wasze przeróbki...

Moderator: michu

Pytanie o naklejki na motocykl

przez maxlipzky » 15 lutego 2016, o 14:03

Cześć.

Planuje zmianę baku, bo mechanik mi powiedział, że podchodzi rdza, a że był już szpachlowany za moich poprzedników, to podpobno warto wymienić na coś rozsądnego.

Zależałoby mi na zachowaniu koloru mojego motocykla, a baku raczej nie kupie - więc muszę kupić nowe naklejki. Jak sądzicie, czy warto uderzać w zamienniki typu http://fooqs.com/? Wydaje się całkiem ok, pytanie - czy mieliście z takimi rozwiązaniami styczność?

Pozdro! LwG!
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 stycznia 2014, o 02:02

Re: Pytanie o naklejki na motocykl

przez wiertło » 15 lutego 2016, o 21:03

Avatar użytkownika
 
Posty: 211
Dołączył(a): 5 września 2015, o 18:57

Re: Pytanie o naklejki na motocykl

przez AdamSsS » 16 lutego 2016, o 00:36

polecam grafnet .
Sam od nich brałem do dwóch motocykli znajomi także .
Jakoś naklejek odwzorowanie oryginału czcionka wielkość naprawdę bardzo dobrze zrobione .

A to że na ich stronce pokazuje że nie ma ich na stanei to tylko dlatego że są robione na zamówienie i tak jak pisze do 7dni roboczych a ja dostałem już po 2 dniach :D
 
Posty: 781
Dołączył(a): 26 marca 2012, o 14:47
Lokalizacja: Tarn

Re: Pytanie o naklejki na motocykl

przez maxlipzky » 16 lutego 2016, o 10:26

Spoczko, dzięki za linki - tego sklepu nie znałem. Sprawdzę i wykorzystam :) Czyli ogółem warto uderzać w "zamienniki"?
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 stycznia 2014, o 02:02

Re: Pytanie o naklejki na motocykl

przez leon_krk » 21 lutego 2016, o 16:21

W tym przypadku warto! Również korzystałem kilka razy z usług Grafnetu, który mam pod nosem i naprawdę robią dobrą robotę. Polecam. :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 stycznia 2015, o 11:23
Lokalizacja: Krak


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości