Zakup Z750

Ogólne rozmowy o motocyklach...

Moderator: michu

Zakup Z750

przez apiro » 23 października 2017, o 08:11

Witam,

Rozgladam sie powoli nad Z750 przedliftem. Wiem, ze kazde moto ma jakies slabsze strony, w zwiazku z tym chcialbym podpytac o ten model, jest to dla mnie bardzo duza pomoc podczas ogledzin

1. Wiem ze w poliftowych zdarza sie ze pekaja mocowania silnika w ramie, a w przypadku przedlifta wystepowaly jakies wasy fabryczne?
2. Jakies uwagi na temat fabrycznych spawow ramy? Sa idealne czy zdarzalo sie ze byly posmarkane?
3. Czy jest jakis sposob by sprawdzic czy naklejki sa naklejone fabrycznie?
4. Jakie defekty mogly by wskazywac na to ze przebieg jest krecony?
5. Jaka jest charakterystyka pracy silnika na wolnych obrotach? Powinien chodzic idealnie rowno bez zadnych fal a z silnika stuki zaworow powinny byc tylko lekko slyszalme?

To na razie tyle. Jak przyjdzie mi jeszcze cos do glowy to bede pytal.
Z gory dzieki
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 marca 2014, o 18:14
Lokalizacja: Polska

Re: Zakup Z750

przez apiro » 23 października 2017, o 09:45

Zauwazylem ze wiekszosc egzemplarzy ma dekle w innym odcieniu. To normalne czy to idealny dowod ze byl ladny szlif?
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 marca 2014, o 18:14
Lokalizacja: Polska

Re: Zakup Z750

przez Voltron » 24 października 2017, o 20:30

zet ma daleko wysuniete dekle i nie ma szans zeby przy szlifie nie uszkodzić dekla.

Mam swoją zetkę na sprzedaż. 13.300zl. Poszukaj u mnie w temacie, jest duzy opis co robione i zdjecia itp. 2006r, S
 
Posty: 52
Dołączył(a): 28 lipca 2016, o 20:49

Re: Zakup Z750

przez apiro » 25 października 2017, o 09:00

Akurat szukam tylko i wylacznie wersji naked bez owiewki. No i jak dla mnie to z cena cie troche ponioslo, nie wspominajac o tym ze kupiony od handlarza co go sciagnal z wloch
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 marca 2014, o 18:14
Lokalizacja: Polska


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości