Jak zabezpieczyc budowę

Tematy o wszystkim...

Moderator: michu

Jak zabezpieczyc budowę

przez piters » 9 grudnia 2021, o 09:09

Jesteśmy w trakcie budowy i zastanawiamy się nad tym jak tę budowę ubezpieczyć. Czy macie propozycje ?
 
Posty: 386
Dołączył(a): 23 października 2019, o 14:14

Re: Jak zabezpieczyc budowę

przez optimus » 9 grudnia 2021, o 10:14

U nas kamera na wifi.
Ale jak maja wejść i ukraść to kamera ich nie powstrzyma przecież. Jedynie bedzie człowiek wiedział ze go okradli:/
Ubezpieczyć dom i tyle.

Ubezpieczenia polecam sobie na spokojnie porównać. Nie każde towarzystwo ubezpieczeń ma ubezpieczenia domów w budowie, zakresy również potrafią być różne. Od siebie polecam Compensę, mają dobry zakres ubezpieczenia, poza tym towarzystwo ma renomę i nie masz problemu z wypłatą odszkodowania.
 
Posty: 359
Dołączył(a): 25 października 2019, o 07:56

Re: Jak zabezpieczyc budowę

przez rolka » 31 maja 2022, o 18:26

Moim zdaniem warto zainwestować w kamerę. W szczególności , ze ceny są naprawdę niezłe i każdego z nas stać na taki sprzęt. Ten model https://ivel.pl/p21279,kamera-obrotowa- ... topni.html według mnie będzie bardzo dobrym wyborem - sami sprawdźcie.
 
Posty: 437
Dołączył(a): 3 listopada 2020, o 10:34

Re: Jak zabezpieczyc budowę

przez paszket » 24 lutego 2024, o 22:00

Ja bym na pewno radził kamerę zamontować, lepiej taką maskującą, leśną dokładnie. Na https://dzikaknieja.pl/20-fotopulapki-gsm można zamawiać z powodzeniem, to sprawdzony sklep z kamerami i akcesoriami dla myśliwych ale nie tylko jak widać. Te kamery można montować z powodzeniem na działce czy na placu budowy. Obraz rejestrowany będzie przesyłany na dowolny telefon gsm.
 
Posty: 258
Dołączył(a): 23 grudnia 2018, o 16:44

Re: Jak zabezpieczyc budowę

przez teatrik » 17 marca 2024, o 10:03

W procesie budowy domu nie można pominąć kwestii ogrodzenia. Ja postawiłem na produkty firmy Polbram i jestem pod wrażeniem ich wysokiej jakości oraz różnorodności oferty.
 
Posty: 224
Dołączył(a): 30 stycznia 2020, o 21:27


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości