Ogłoszenia w sieci

Tematy o wszystkim...

Moderator: michu

Ogłoszenia w sieci

przez mela » 18 października 2018, o 12:33

Ostatnio robiłam porządki w ogrodzie. Zmieniłam większość wyposażenia ogrodowego więc teraz planuję wystawić bezpłatne ogłoszenia i je sprzedać. Czy to dobre rozwiązanie?
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 września 2018, o 12:27

Re: Ogłoszenia w sieci

przez moto45 » 2 stycznia 2021, o 21:37

Ogłoszenia darmowe to naprawdę bardzo dobry sposób na sprzedaż. Ja Ci polecam wystawić na pokato, mi zawsze udaje się tam szybko sprzedać, kilka rzeczy też już kupiłam :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 września 2020, o 15:16

Re: Ogłoszenia w sieci

przez askor » 9 maja 2022, o 20:57

W sieci można bez problemu znaleźć serwisy z darmowymi ogłoszeniami. Na przykład Hitpraca, gdzie dostępna jest praca Olsztyn oraz z innych miast Polski, polecam sobie zajrzeć
 
Posty: 299
Dołączył(a): 22 sierpnia 2018, o 19:54

Re: Ogłoszenia w sieci

przez Fizek44 » 26 października 2022, o 08:37

Jak chcecie pracować za granicą to zawsze możecie ruszyć na przykład do Szwecji, gdzie firmy często szukają pracowników budowlanych m.in zbrojarzy i jeśli go nie znacie, a chcecie dużo lepiej zarobić to jak najbardziej warto rozważyć i skorzystać z ofert firm działających właśnie w tym kraju. Tym bardziej, że jest ich naprawdę sporo na przykład na portalu Fachpraca, dlatego zerknij na https://fachpraca.pl/oferty-pracy-za-gr ... l/szwecja/ i daj znać czy udało się znaleźć idealne miejsce do pracy dla siebie
 
Posty: 100
Dołączył(a): 2 grudnia 2020, o 10:00


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości
cron