Pomożecie?

Tematy o wszystkim...

Moderator: michu

Pomożecie?

przez uporzadkowana » 22 października 2017, o 20:54

Hejo. Kochani poszukuję dobrej firmy, która mogłaby wycenić szkodę mojego samochodu. Miałam wypadek i uważam, że rzeczoznawca ubezpieczyciela zaniżył wartość. Polecicie coś? Chyba odezwę się do https://automobilis.pl/ Wydają się być spoko firmą, która będzie umiała mi pomóc.
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 października 2017, o 20:18

Re: Pomożecie?

przez altis » 12 grudnia 2017, o 09:52

witam, my także prowadzimy odkup i dopłaty do odszkodowań zarówno z OC sprawcy jak i AC. Wycena dopłaty do odszkodowania jest darmowa. Działamy na terenie całej Polski.
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 grudnia 2017, o 09:50

Re: Pomożecie?

przez M4rl3na » 13 czerwca 2019, o 14:44

Ze swojej strony mogę Ci zaproponować skorzystanie z oferty rzeczoznawcy samochodowego z firmy TB Ekspert. W firmie pracują świetni rzeczoznawcy, którzy doskonale znają się na samochodach, dzięki czemu mogą dokonać profesjonalnej wyceny szkód. Decydując się na ich usługi po zakończonej wycenie dostaniesz szczegółowy kosztorys, który będzie ważnym dokumentem przy ocenie wysokości odszkodowania. Ubezpieczyciel nie może podważysz dokumentu od obiektywnego rzeczoznawcy i musi go wsiąść pod uwagę. Jeżeli byłyby jakiekolwiek problemy z odszkodowaniem to firma TB Ekspert prowadzi również usługi dopłat, odkupu i skupu odszkodowań.
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 maja 2019, o 10:56


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości