Mean Streak 1600 dolot powietrza

Sprzedam, kupię, zamienię, części itp...

Moderator: michu

Mean Streak 1600 dolot powietrza

przez Kris81 » 22 lipca 2018, o 20:46

Witam wszystkich. Jestem od 3 dni posiadaczem KAWASAKI MEAN STREAK 1600 2004 i przebiegiem 43 000 km. Jak to po zakupie należy wymienić oleje i filtry, więc tak zrobiłem. Wymiana oleju poszła pomyślnie, wziąłem się za wymianę filtra powietrza. Odkręciłem prawą stronę airboxa, nie ma filtra, lewą stronę - zdziwienie - też nie ma. O co chodzi? Zacząłem szukać na google gzie znajduje się filtr powietrza. Znalazłem, że ma być po lewej stronie. Więc ok montuje, ale patrze dalej , z tyłu od strony cylindrów jest tylko dziura. Nie ma tego kanału dolotowego który łączy jedną puszkę z drugą. Więc odpalam allegro - szukam - nie ma, olx - nie ma, e bay - nie ma. Nie mogę nigdzie znaleźć tej części. Więc zwracam się z prośbą do was panowie i panie, może ktoś z was posiada na sprzedaż ten środkowy kanał dolotowy powietrza. Jazda bez filtra raczej nie wchodzi w grę. Szukałem stożkowego, ale tylko są do vn 1600 classic i nie wiem czy podejdzie do mean streka. Proszę forumowiczów was o pomoc. Pozdrawiam

Temat do zamknięcia. Kupiłem w servisie "Kawasaki" kanał przelotowy - koszt 485 zł z przesyłką. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lipca 2018, o 20:33

Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości