[sprzedam] ZX-6R 636, 2016, Rogoźnik / Katowice / NOWA CENA!

Sprzedam, kupię, zamienię, części itp...

Moderator: michu

[sprzedam] ZX-6R 636, 2016, Rogoźnik / Katowice / NOWA CENA!

przez id4 » 19 czerwca 2018, o 20:44

DO SPRZEDANIA POSIADAM MOTOCYKL KAWASAKI NINJA ZX-6R 636

MOTOCYKL ZAKUPIONY W SALONIE KAWASAKI DELTA PLUS Z CHORZOWA W 2017 ROKU JAKO NOWY. JESTEM JEGO PIERWSZYM WŁAŚCICIELEM. BARDZO ZADBANY I SZANOWANY, Z BARDZO MAŁYM PRZEBIEGIEM JAK NA MOTOCYKL SPORTOWY. NIE KATOWANY, NIE JEŹDZIŁ PO TORZE, NIE BYŁA PALONA GUMA I NIE BYŁ STAWIANY NA KOŁO. SŁUŻYŁ DO DOJAZDÓW DO PRACY ORAZ SPOTKAŃ ZE ZNAJOMYMI, CZASAMI JAKIEŚ WYJAZDY NA TRASĘ 200-300KM. MOTOCYKL MA ROK, WIZUALNIE I TECHNICZNIE JAK NOWY.

Rok produkcji: 2016
Pierwsza rejestracja: 12.04.2017
Przegląd do: 11.04.2020
Ubezpieczenie do: 11.04.2019
Numer VIN: JKBZX636EEA019281
Rzeczywisty przebieg: 5900km
(z czego 1600km to dobrze przeprowadzone docieranie)

Pełna książka serwisowa, motocykl na gwarancji, nie wymagający absolutnie żadnego wkładu finansowego. Przy przebiegu 1600km oraz 5600km wymieniony został olej na Motul 300V oraz filtr. Jest to wersja bez systemu ABS, której nigdy mi nie brakowało. Hamulce są świetne i bardzo dobrze wyczuwalne. Nigdy nie miałem problemu ze ślizgającym się kołem przednim, a tylnego hamulca w zasadzie prawie nie używam.

Pierwsze 800km po zakupie zrobiłem z prędkościami nie przekraczającymi 70km/h, a kolejne 800km z prędkościami nie przekraczającymi 100km/h. Po dotarciu zrobiłem bardzo niewielki przebieg. Dodałem też kilka ciekawych, moim zdaniem koniecznych modyfikacji. Żadna z nich nie wpłynęła na gwarancję. Oczywiście posiadam wszystkie oryginalne elementy, które dodaję do motocykla.

Wszystkie dodatki zakupione jako nowe
Końcówka układu wydechowego: MIVV Suono Black (2000pln)
ExUP Killer: HealTech ES Eliminator (200pln)
Tylna lampa zintegrowana oraz mocowanie tablicy: TST Industries USA (1500pln)
Silikonowe osłony baku: Eazi-Grip USA (200pln)
Nakładki wahacza: Carbon (300pln)

Całość motocykla prezentuje się świetnie. Praca silnika jest aksamitna. Motocykl w pełni sprawny! Siadać i jechać. Opony w zasadzie są nowe. Na pewno nie pożałujesz zakupu, bo to jakby wziąć moto z salonu.

W tym momencie bardzo ciężko kupić jest 636, bo nie są już produkowane. Z czasem będą bardzo pożądanym kąskiem, gdyż są o wiele bardziej elastyczne niż wersje z silnikiem 599ccm. Nie trzeba ich wkręcać na wysokie obroty, by chciały jechać. Już od 2000 obrotów można sprawnie poruszać się po mieście.

Filmy można zobaczyć pod adresem http://kwasniak.org/636/
Dodałem kilka filmów z nagraną pracą silnika na zimnym i na rozgrzanym silniku.

CENA ZA MOTOCYKL Z DODATKAMI TO 39.500 ZŁOTYCH

Wartość tego motocykla przy zakupie z dodatkami to ponad 48.000 złotych
Możliwe jest wystawienie faktury vat 23%

ZAPRASZAM DO KONTAKTU
TELEFON: 668196229
E-MAIL: RAFAL@KWASNIAK.ORG

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 czerwca 2018, o 09:14

Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości