nie mam prawka

Prawo, jak zachować się na drodze, czego unikać, na co i na kogo zwracać uwagę....

Moderator: michu

przez doris_potworis » 1 sierpnia 2009, o 01:35

greak napisał(a):laweta


hmm z tą lawetą to chyba przesada mi kazali dzwonić po kogoś kto przyjedzie po moto, pech w tym ze akurat leciałam na pas, gdzie wszyscy byli, a tam, jako ze byle lotonisko wojskowe, zasięgu ni ma, ale ubawili sie moim widokiem opancerzonej w tonę ochraniaczy, no i oczywiście że refleksem nie grzesze kilka chwil uplynelo nim zajarzyłam co to za "frajer" chce się ze mną ścigać:) mandat dostałam 1000 zyla, ale to też za prędkość, rejestracje od innego moto i z innego kraju, brak uprawnien + podobne zdarzenie w przeszłości no i jeszcze jedno male cos, czym się "chwalić" nie będę, więc myślę ze jak na mój mały zestaw nie jest najgorzej, tymbardziej, że do domu wróciłam moto, ale to było w drodze wyjątku, a tak to wiem , że trzeba kogoś z prawkiem shaltować. Tak sobie jeszcze wcześniej plan obmyślałam, w razie takiego zdarzenia i z przepisów wynika, że motocykl nie może byc pozostawiony w miejscu, w któym by ruch utrudniał, więc jakby co wystarczy przepchnąć zgaszony na pobocze i żadna laweta. Laweta tylko gdy nie ma oc lub przeglądu
Ostatnio edytowano 1 sierpnia 2009, o 09:07 przez doris_potworis, łącznie edytowano 1 raz
 
Posty: 58
Dołączył(a): 18 maja 2009, o 23:06
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

przez mik-mik » 1 sierpnia 2009, o 03:16

z oc tez chyba sie ostatnio zmienilo i za brak oc nie grozi juz laweta... prznajmniej tak slyszalem.
 
Posty: 27
Dołączył(a): 30 lipca 2009, o 11:36
Lokalizacja: Wroc

przez pawelmoto2 » 1 sierpnia 2009, o 04:39

doris_potworis napisał(a):
greak napisał(a):laweta


hmm z tą lawetą to chyba przesada mi kazali dzwonić po kogoś kto przyjedzie po moto, pech w tym ze akurat leciałam na pas, gdzie wszyscy byli, a tam, jako ze byle lotonisko wojskowe, zasięgu ni ma, ale ubawili sie moim widokiem opancerzonej w tonę ochraniaczy, no i oczywiście że refleksem nie grzesze kilka chwil uplynelo nim zajarzyłam co to za "frajer" chce się ze mną ścigać:) mandat dostałam 1000 zyla, ale to też za prędkość, rejestracje od innego moto i z innego kraju, brak uprawnien + podobne zdarzenie w przeszłości no i jeszcze jedno male cos, czym się "chwalić" nie będę, więc myślę ze jak na mój mały zestaw nie jest najgorzej, tymbardziej, że do domu wróciłam moto, ale to było w drodze wyjątku, a tak to wiem , że trzeba kogoś z prawkiem shaltować. Tak sobie jeszcze wcześniej plan obmyślałam, w razie takiego zdarzenia i z przepisów wynika, że motocykl nie może byc pozostawiony w miejscu, w któym by ruch utrudniał, więc jakby co wystarczy przepchnąć zgaszony na pobocze i żadna laweta. Laweta tylko gdy nie ma oc lub przeglądu



typowy polski motocyklista

p.s a policjant to debil i pomysli, no ok motocykl zepchniety na pobocze 60km za miastem to na pewno go tu zostawi i pks pojedzie do domu, lub bedzie zapychal moto na baze itp itd, raz bedzie tak ze policjant zleje temat a drugim razem upierdoli cie az milo
Ostatnio edytowano 1 sierpnia 2009, o 09:06 przez pawelmoto2, łącznie edytowano 1 raz
 
Posty: 2724
Dołączył(a): 15 czerwca 2007, o 22:13
Lokalizacja: wroclaw

przez doris_potworis » 1 sierpnia 2009, o 14:19

zgodzę się, że dużo zależy od tego na kogo trafisz, lepsza opcja zepchnięcia na pobocze niż wyżej wspomniana laweta, cóż szczególnie w przypadku gdy akurat w danym momencie masz problem ze ściągnięciem kogoś kto odebrałby motocykl, dla mnie to zawsze jakaś opcja, na pewno lepsza niż laweta.

[ Dodano: 1 Sierpień 2009, 14:21 ]
a motocyklistą/ką ;-) bym siebie nie nazwała, właśnie akurat z ów powodu dotyczącego braku uprawnień...
 
Posty: 58
Dołączył(a): 18 maja 2009, o 23:06
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

przez FreeZ » 1 sierpnia 2009, o 15:29

to nie uprawnienia okreslaja motocykliste :)


tylko zajebisty kask i kombinezon!!! :mrgreen: :mrgreen:
 
Posty: 68
Dołączył(a): 16 lipca 2009, o 16:10
Lokalizacja: Cz

przez pawelmoto2 » 1 sierpnia 2009, o 18:24

FreeZ napisał(a):to nie uprawnienia okreslaja motocykliste :)


tylko zajebisty kask i kombinezon!!! :mrgreen: :mrgreen:



a nei zajebista R1?????? ;-) ;-)
 
Posty: 2724
Dołączył(a): 15 czerwca 2007, o 22:13
Lokalizacja: wroclaw

przez FreeZ » 1 sierpnia 2009, o 18:46

pawelmoto2 napisał(a):a nei zajebista R1?????? ;-) ;-)


oczywiscie tez :) tudziez np taka aprilla af1 !
 
Posty: 68
Dołączył(a): 16 lipca 2009, o 16:10
Lokalizacja: Cz

przez doris_potworis » 1 sierpnia 2009, o 23:46

pawelmoto2 napisał(a): nei zajebista R1?????? ;-) ;-)


wystarczy, że masz ją w garażu, ha! i 3/4 motocyklowej Bydzi, chyba wlasnie z tej kategorii, nie wiem czy plaga jakas u nas ale mam wrazenie, ze wiekszość mysli ze sezon juz sie skonczył, miasto praktycznie opustoszale, albo to ja jestem jakas nawiedzona kobieta z brakiem innych zainteresowań, jednak tym samym jakos policji rowniez mniej, a dla takich malych degeneratow jak ja to zdecydowanie gratka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 18 maja 2009, o 23:06
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

przez 636 » 4 sierpnia 2009, o 22:32

FreeZ napisał(a):
pawelmoto2 napisał(a):a nei zajebista R1?????? ;-) ;-)



nie no potrzebna jest przeciez prenumerata ŚM albo "motocykl-a" napewno roczna :lol:
 
Posty: 2588
Dołączył(a): 11 lutego 2009, o 23:18
Lokalizacja: chrzan

Poprzednia strona

Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości