antyradary

Prawo, jak zachować się na drodze, czego unikać, na co i na kogo zwracać uwagę....

Moderator: michu

przez Pawe » 24 lutego 2010, o 14:54

No to wybór padł na ten sprzęt http://allegro.pl/item921416754_antyrad ... ancja.html zobaczymy jak się sprawdzi.W piątek będe miał pierwszą traskę i okazję go sprawdzić , obym się kużwa nie zawiódł :-(
Jak tylko go sprawdzę zdam relację .

Pozdrawiam ;-)
 
Posty: 405
Dołączył(a): 12 lutego 2009, o 19:37
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

przez nepalczyk » 24 lutego 2010, o 17:56

Paweł1981, dałeś za niego 2 tyś :?:
 
Posty: 612
Dołączył(a): 23 marca 2008, o 09:09
Lokalizacja: Katmandu

przez bodzio204 » 24 lutego 2010, o 18:02

Paweł1981 napisał(a):No to wybór padł na ten sprzęt http://allegro.pl/item921416754_antyrad ... ancja.html zobaczymy jak się sprawdzi.W piątek będe miał pierwszą traskę i okazję go sprawdzić , obym się kużwa nie zawiódł :-(
Jak tylko go sprawdzę zdam relację .

Ja bym na twoim miejscu sie tak głośno nie chwalił, a jeśli już to dziale KT, bowiem te urządzenia są zabronione, korzystanie z nich jest karalne, a różni ludzie na forum zaglądają, chociażby goście. Rób jak uważasz, ale ja bym sie tym nie chwalił.
 
Posty: 359
Dołączył(a): 17 kwietnia 2009, o 22:03
Lokalizacja: RPZ / RLE

przez Pawe » 24 lutego 2010, o 21:27

Nie no bezprzesady ganiać za mną raczej nie będą , myślę że mają większe problemy niż to że będe używał antyradaru w samochodzie ;-) ale dzięki za troskę ;-)

Pozdrawiam all ;-)

[ Dodano: 24 Luty 2010, 20:33 ]
nepalczyk napisał(a):Paweł1981, dałeś za niego 2 tyś :?:


z szefem na pól poszło :-P
 
Posty: 405
Dołączył(a): 12 lutego 2009, o 19:37
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

przez Ar2rM » 24 lutego 2010, o 23:04

Ja bym na twoim miejscu sie tak głośno nie chwalił, a jeśli już to dziale KT, bowiem te urządzenia są zabronione,

skad ta pewnosc?
z tego co wiem posiadanie jest w pelni legalne.
uzywanie na drodze publicznej juz nie ;) .Jestem przekonany ze kolega Pawel1981 nawet nie pomyslal o uzywaniu antyradaru na drodze. Wzrosl natomiast jego status majatkowy co bylo powodem zakupu antyradaru ;P.
 
Posty: 528
Dołączył(a): 23 lipca 2008, o 13:49
Lokalizacja: Chorz

przez nitro99 » 23 marca 2010, o 23:18

Mialem okazje posmigac sluzbowym paskiem kolegi z zamontowanym bodajze AR Focus - maszynka niezla skan wszystkich pasm, laserow i czego tam jeszce lacznie z systemme naprowadzania samolotow ( sprawdzone w okolicach okecia) generalnie przy lataniu jakies 3,5 tys( w sumie przez miesiac spotkan z drogowka bylo okolo 10 w tym nieoznakowane puszki na katowickiej i na krakowskiej z superkamerami- bilans mandatow zero) po naszym pieknym afrykanskim kraju sprawowal sie niezle tyle ze koszt 1,8 tys plnow ale podobno technologia kosztuje
 
Posty: 1184
Dołączył(a): 28 lutego 2010, o 21:44
Lokalizacja: Warszawa

przez Pawe » 12 kwietnia 2010, o 11:02

Witam, po dłuższym użytkowaniu antyradaru mogę coś o nim w końcu napisać , ten antyradar nie jest wart tych pieniędzy co sobie za niego ludzie życzą ,sprawdza się jak najbardziej na trasie ale w mieście to istne szaleństwo ,wyje na każde drzwi marketu i cpn-u więc użytkowanie go w większym mieście mija się z celem po prostu cały czas jest informacja o radarze :evil: co do trasy spisuje się bez zarzutu poprostu dzięki niemu nie trzeba zwalniać przy radarach bo wykrywa te które są uzbrojone , co do nagrywających aut jeszcze nie miałem okazji go sprawdzić , jeżeli chodzi o suszare laserową to też się nie sprawdza ponieważ działa tylko wtedy kiedy do Ciebie strzelają .Więc ogólnie lepiej zapodać jakiś tańszy antyradar i będzie się spisywał tak samo jak ten jak nie lepiej ;-)

Pozdrawiam
 
Posty: 405
Dołączył(a): 12 lutego 2009, o 19:37
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

przez Filip_ER6F » 12 kwietnia 2010, o 12:11

Paweł1981 napisał(a): jeżeli chodzi o suszare laserową to też się nie sprawdza ponieważ działa tylko wtedy kiedy do Ciebie strzelają .Więc ogólnie lepiej zapodać jakiś tańszy antyradar


Dzięki za info, właśnie tego potrzebowałem ;-)
 
Posty: 110
Dołączył(a): 18 lutego 2010, o 10:33
Lokalizacja: Wroc

przez kaszub » 26 maja 2010, o 22:24

a tutaj nowa kara za przekroczenie prędkości i ze skutkiem pościgowym przez smerfa na moto z podziękowaniem za śmiganko :mrgreen: ,takich sobię życzę kar :mrgreen: ,po takim zdarzeniu :mrgreen:

część 1. http://www.youtube.com/watch?v=ujRkCKBD ... lT311wBDyU

część 2. http://www.youtube.com/watch?v=0Cd0RoIr ... Zqa9AN7Z_M a tak byłem ciekaw jak się to skończy ,ale było warto oglądania 2 części :mrgreen: :mrgreen: :-P
 
Posty: 3764
Dołączył(a): 3 lipca 2009, o 19:48
Lokalizacja: Kaszuby-GKA/GDA/GWE

przez michal78 » 26 maja 2010, o 22:38

:lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen:
 
Posty: 918
Dołączył(a): 31 maja 2007, o 10:54
Lokalizacja: bludenz

przez -zx7r- » 28 maja 2010, o 11:54

kaszub napisał(a):a tutaj nowa kara za przekroczenie prędkości i ze skutkiem pościgowym przez smerfa na moto z podziękowaniem za śmiganko :mrgreen: ,takich sobię życzę kar :mrgreen: ,po takim zdarzeniu :mrgreen:

część 1. http://www.youtube.com/watch?v=ujRkCKBD ... lT311wBDyU

część 2. http://www.youtube.com/watch?v=0Cd0RoIr ... Zqa9AN7Z_M a tak byłem ciekaw jak się to skończy ,ale było warto oglądania 2 części :mrgreen: :mrgreen: :-P


mam wszystkie części GHOST RIDERA jak chcesz :mrgreen:
 
Posty: 350
Dołączył(a): 2 maja 2010, o 15:43
Lokalizacja: Zakopane/Inowroc

przez michal78 » 29 maja 2010, o 20:54

przegladniete sa juz te czesci!!! :mrgreen:
 
Posty: 918
Dołączył(a): 31 maja 2007, o 10:54
Lokalizacja: bludenz

przez kaszub » 29 maja 2010, o 21:35

michal78, tylko ostatniego już jego nie ma z jazdy :-/ teraz to tylko diabeł tak daje ,już obejzałem jego filmiki GHOST RAIDER :mrgreen:
 
Posty: 3764
Dołączył(a): 3 lipca 2009, o 19:48
Lokalizacja: Kaszuby-GKA/GDA/GWE

przez Pawe » 2 sierpnia 2010, o 09:12

michal78 mam pytanko :mrgreen: czy w Austrii jest zakazane używanie antyradaru ? jeżeli tak to jaka jest kara jak go powiedzmy u mnie znajdą :-( bo doszły mnie słuchy że w Austrii to w ogóle nie wolno go posiadać i jak znajdą to lipa :cry:
 
Posty: 405
Dołączył(a): 12 lutego 2009, o 19:37
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

przez Krzycho42 » 8 sierpnia 2010, o 18:30

Paweł1981 napisał(a):Witam, po dłuższym użytkowaniu antyradaru mogę coś o nim w końcu napisać , ten antyradar nie jest wart tych pieniędzy co sobie za niego ludzie życzą ,sprawdza się jak najbardziej na trasie ale w mieście to istne szaleństwo ,wyje na każde drzwi marketu i cpn-u więc użytkowanie go w większym mieście mija się z celem po prostu cały czas jest informacja o radarze :evil: co do trasy spisuje się bez zarzutu poprostu dzięki niemu nie trzeba zwalniać przy radarach bo wykrywa te które są uzbrojone , co do nagrywających aut jeszcze nie miałem okazji go sprawdzić , jeżeli chodzi o suszare laserową to też się nie sprawdza ponieważ działa tylko wtedy kiedy do Ciebie strzelają .Więc ogólnie lepiej zapodać jakiś tańszy antyradar i będzie się spisywał tak samo jak ten jak nie lepiej ;-)

Pozdrawiam

Wiesz Paweł , niestety ale nie masz racji. Ja na antyradarach zjadłem zęby. Niestety ale wszystkie w miastach wyją, także te najdroższe, Po prostu ta sama częstotliwość czujek w drzwiach i radarów policyjnych. A tańszy model? Mam taki Whistler pro58. No i owszem mniej wyje ale tez wogóle nie wyje przy najnowszych suszarkach a także fotoradarach używanych własnie w mieście przez straż miejską. Ja mam" Valentine one" i tu jest wiele powodów do zadowolenia. Przede wszystkim cichszy i przyjemniejszy głośniczek więc mozna strawić to nieustanne wycie. No i wykrywa absolutnie wszystko - tylko że kosztuje 2000zł.
 
Posty: 22
Dołączył(a): 23 czerwca 2007, o 17:26
Lokalizacja: Ruda Slaska

Poprzednia strona

Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości