Moja gleba z happy endem

Prawo, jak zachować się na drodze, czego unikać, na co i na kogo zwracać uwagę....

Moderator: michu

przez kacus89 » 30 kwietnia 2013, o 13:39

zeby wykupic oc to trzeba miec tylko hajs i byc pelnoletnim,
tylko bez prawka tez jest jakas doplata
po to przy wypelnianiu w necie wniosku o ubezpieczenie przy prawie jazdy jest opcja "nie posiadam/brak/wstaw ulubiony synonim"

Gromu - Hestia nadal nie upomniała się o prawko? zwykłe przeoczenie likwidatora szkody a ile radości sprawia :)
 
Posty: 34
Dołączył(a): 10 marca 2013, o 13:23
Lokalizacja: Sulej

przez gromu » 30 kwietnia 2013, o 18:33

Człowieku, niedługo rok mija i nic. Likwidator/rzeczoznawca widzial że mam tylko B; papiery im wysyłałem na skanie prawka tylko kat B. k***wa, policja orzecza wine a nie ubezpieczyciel.
 
Posty: 179
Dołączył(a): 19 stycznia 2013, o 22:43
Lokalizacja: Legnica

przez _Michał_ » 30 kwietnia 2013, o 23:35

Nie wiem jak to się stało, ale nikt "normalny" :-P nie powinien uznać Tobie tej szkody... Takie tematy wśród znajomych przerabialiśmy już nie raz... Poza tym kwota, którą dostałeś od ERGO jest śmieszna... Nie widziałem uszkodzeń Twojego moto, ale na przykładzie "dzwonka" kolegi (ZX6R J1 - pękła też rama) w którego przyjebał pijany skur**** szkoda była wyliczona na 30-kilka kafli (jeśli ktoś miałby odtworzyć moto do stanu fabrycznego) Odliczając "wartość" czy też koszty amortyzacji kolega dostał kilkanaście tys. - bodajże 12/13 tys. zł, za które kupił nowe moto w podobnym roczniku :P A nawet zostało trochę kasy... Ale grunt, że miał prawko :-P
 
Posty: 568
Dołączył(a): 6 kwietnia 2008, o 15:52
Lokalizacja: Lodz

Poprzednia strona

Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości