lampa ahgielska / homologacja

Prawo, jak zachować się na drodze, czego unikać, na co i na kogo zwracać uwagę....

Moderator: michu

lampa ahgielska / homologacja

przez M.Pusz » 20 grudnia 2012, o 18:58

mam pytanie co do lampy w zx6r. w moto jest angielska- na pewno trzeba zmienić tylko nie wiem czy mogę sam odbłyśnik. Technicznie się oczywiście da i nie trzeba mi tłumaczyć jak, jednak znaki homologacji na szkle zostają. Pytanie czy mogę mieć problem przy kontroli jeśli świeci ok. tylko homologacja angielska? przyglądają się temu?- (często się wożę po Czechach). może całkowicie spolerować homologacje ze szkła 8-) ?
Najprościej kupić kompletą europejską lampę ale 1000-1200 za używkę na allegro- nosz kur#a- bez jaj :evil: .
 
Posty: 171
Dołączył(a): 1 listopada 2011, o 19:11
Lokalizacja: Mo

przez Tobi » 20 grudnia 2012, o 22:11

to nie jest szkło, klosze są plastikowe w tych modelach, mnie tam nigdy nikt nie sprawdzał lamp, przegląd jest to musi być ok :mrgreen:
 
Posty: 609
Dołączył(a): 2 czerwca 2007, o 03:10
Lokalizacja: z nienacka

przez M.Pusz » 22 grudnia 2012, o 00:00

to że plastik to ja wiem... szkło mi się mimowolnie nasunęło :mrgreen:
miał ktoś może do czynienia z czeską kontrolą? bo tego pierwszego spotkania się ewentualnie boję :-P

Tobi napisał(a):przegląd jest to musi być ok :mrgreen:

no nie do końca bo w nocy pewnie daje po oczach znacznie... szczególnie w niebieskich 8-)
 
Posty: 171
Dołączył(a): 1 listopada 2011, o 19:11
Lokalizacja: Mo

przez Tobi » 22 grudnia 2012, o 20:58

ja bym się nie przejmował, na jebaju mozna kupić takie naklejki na klosze, ja zawsze zabieram je jak wybieram sie furą do polszy, naklejasz na klosz od reflektora i to niby zmienia kierunek padania światła, nie wiem jak to się ma do motocykli być może da rade :-P
http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-HEADLAMP- ... 25744caf81
 
Posty: 609
Dołączył(a): 2 czerwca 2007, o 03:10
Lokalizacja: z nienacka


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości