Kolejność przejazdu na skrzyżowaniu.

Prawo, jak zachować się na drodze, czego unikać, na co i na kogo zwracać uwagę....

Moderator: michu

przez nitro99 » 8 kwietnia 2011, o 21:56

oliver74 teraz jak juz temat wyjasniony to kazdy kozaczek :-) jeden Lonnet mial cywilna odwage :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Posty: 1184
Dołączył(a): 28 lutego 2010, o 21:44
Lokalizacja: Warszawa

przez Gość » 9 kwietnia 2011, o 08:03

nitro99 napisał(a):oliver74 teraz jak juz temat wyjasniony to kazdy kozaczek :-) jeden Lonnet mial cywilna odwage :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Temat był już wyjaśniony w pierwszej odpowiedzi. Ty nazywasz to odwagą? Ja twierdzę że to brak wiedzy na temat przepisów RD. Zamiast pisać głupoty może czasami warto poczytać kodeks i się nie kompromitować.
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26 marca 2011, o 21:16
Lokalizacja: wroc

przez nitro99 » 9 kwietnia 2011, o 10:09

to ze temat jednym zdaniem kris wyjasnil nie jest jednoznaczne ze zrozumieniem :-)

a kompromitacje zostawmy w spokoju 80 % kierowcow ktorzy maja lejce od dluzszego czasu a nie sa dopiero po kursie nie da rady zrobic za pierwszysm podejsciem testow bezblednie.
 
Posty: 1184
Dołączył(a): 28 lutego 2010, o 21:44
Lokalizacja: Warszawa

przez grabarz18 » 9 kwietnia 2011, o 13:06

nitro99 napisał(a):a kompromitacje zostawmy w spokoju 80 % kierowcow ktorzy maja lejce od dluzszego czasu a nie sa dopiero po kursie nie da rady zrobic za pierwszysm podejsciem testow bezblednie.

Dokładnie, zgadzam się w 100%, tylko to 80% to bardzo optymistycznie podszedłeś :-P .
Krzyżówka wydawała się niektórym prosta, ale jak widać nie dla każdego. Lepiej jednak dopytać, dowiedzieć się czegoś, niż nie pytać i pozostać "głupim" ;-)
 
Posty: 62
Dołączył(a): 2 lutego 2011, o 14:25
Lokalizacja: Warszawa

przez Lonnet » 11 kwietnia 2011, o 18:48

Widzicie... pisałem w poście powyżej czemu interpretowałem pytanie inaczej niż poprawnie winno być, ale błądzić jest rzeczą ludzką, a trwać w błędzie to już błoto w którym paplać się nie lubię... każdy może nazwać moje opinie jak chce, kolo trąbki mi to lata, przynajmniej była dyskusja, a nie jakieś wyzwiska i agresja i to jest najważniejsze na forum...
Face to face za pyskówki inaczej sprawy załatwiam...

a co do testów to ostatnim razem miałem 7 błedów, na kursie na moto jako ostatni zdałem egzamin teoretyczny dopuszczający do jazd na placu, podchodząc 3 razy bo za każdym coś tam podupczyłem, a egzaminy państwowe B(kat uzykałem kilka lat przed moto) i A zdałem za I-szym razem, a to że czasem nadinterpetuje sytuacje to z woli przekonania że mam do czynienia z osobami o wyższym IQ niż te których stek wyzwisk i arogancji jest jedynym argumentem w dyskusji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 11 Kwiecień 2011, 18:50 ]
jak to ktoś powiedział


Człowieka poznaje się w walce 8-)
 
Posty: 561
Dołączył(a): 20 sierpnia 2009, o 09:25
Lokalizacja: zza mo

Poprzednia strona

Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
cron