Wylewanie wody na drogę

Prawo, jak zachować się na drodze, czego unikać, na co i na kogo zwracać uwagę....

Moderator: michu

Wylewanie wody na drogę

przez Saul » 7 września 2010, o 16:37

JOŁ Gangsta.
Dziś i nie tylko dziś jadąc do Krakowa pod pewnym domem zauważam pewien proceder. Mianowicie z podwórka wyciągnięty jest gumowy wąż i właściciel ustawia go tak, aby woda leciała na drogę. Pewnie go podmyło, ale dom od ulicy dzieli rów, który pełny nie był. Czy taki proceder jest zgodny z prawem?
Pytam też ze względu na to, że kiedyś znajomy mył samochód na "ulicy" to dostał mandat.
 
Posty: 568
Dołączył(a): 28 listopada 2008, o 17:57

przez kaszub » 7 września 2010, o 21:12

Saul napisał(a):Pytam też ze względu na to, że kiedyś znajomy mył samochód na "ulicy" to dostał mandat.


to jak Saul, uczysz się kodeksy nie masz opracowane :mrgreen:
tak to nie zostaniesz stróżem prawa :mrgreen:
 
Posty: 3764
Dołączył(a): 3 lipca 2009, o 19:48
Lokalizacja: Kaszuby-GKA/GDA/GWE

Re: Wylewanie wody na drogę

przez majkelek84 » 7 września 2010, o 21:18

Saul napisał(a):JOŁ Gangsta.
Dziś i nie tylko dziś jadąc do Krakowa pod pewnym domem zauważam pewien proceder. Mianowicie z podwórka wyciągnięty jest gumowy wąż i właściciel ustawia go tak, aby woda leciała na drogę. Pewnie go podmyło, ale dom od ulicy dzieli rów, który pełny nie był. Czy taki proceder jest zgodny z prawem?
Pytam też ze względu na to, że kiedyś znajomy mył samochód na "ulicy" to dostał mandat.


Trzeba było mu ten wąż wykręcić w stronę chałupy z potrzeby serca i obowiązku społecznego. Poza tym jeżeli odprowadza zwykła wodę ( a mowa tu o deszczówce )bez detergentów w "okolice" studzienki to społeczniaki i stróże prawa mogą go cmoknąć w kule ;-)
 
Posty: 676
Dołączył(a): 4 listopada 2009, o 12:40
Lokalizacja: Warszawa

przez kaszub » 7 września 2010, o 21:19

majkelek84 napisał(a):stróże prawa mogą go cmoknąć w kule


:mrgreen:
 
Posty: 3764
Dołączył(a): 3 lipca 2009, o 19:48
Lokalizacja: Kaszuby-GKA/GDA/GWE

przez MateuSzVs » 7 września 2010, o 23:30

saul czyzbyś jechał ulicą igołomską do krk? jeśli tak to możemy kiedyś się spotkać bo ja mieszkam zaraz koło niepołomic - rzut beretem ;-)
 
Posty: 446
Dołączył(a): 19 sierpnia 2009, o 13:29
Lokalizacja: okolice Krakowa

przez Saul » 8 września 2010, o 11:28

to jak Saul, uczysz się kodeksy nie masz opracowane :mrgreen:

Saul nie rozumieć po kaszubowemu :mrgreen:
saul czyzbyś jechał ulicą igołomską do krk? jeśli tak to możemy kiedyś się spotkać bo ja mieszkam zaraz koło niepołomic - rzut beretem ;-)

egzakly, że tak powiem po francusku. Chętnie i mam nadzieję, że dasz mi się przysiąść do sv'ki. Jak będzie ładna pogoda to juto jadę do Krk, będą mi silnik rozbierać.
 
Posty: 568
Dołączył(a): 28 listopada 2008, o 17:57


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
cron